Prečo zimné záhrady od Aldoors?

Je záhradkárčenie vaše hobby? V tom prípade by sa vám mohlo páčiť integrovať kus prírody priamo do vášho domu. Pomôžeme vám vniesť do vašich priestorov čerstvý vzduch vytvorením mini oázy, z ktorej sa môžete radovať v lete i zime.

Architektúra zimných záhrad od Aldoors korešponduje s budovou, ladí s materiálmi, farbami a štýlom vašich priestorov. Môže rozširovať obývačku, kuchyňu, skrášľovať podkrovie, terasu či iný ľubovoľný priestor vášho obydlia. Zimné záhrady sú perfektnou voľbou pre všetkých, čo si želajú vytvoriť vo svojom dome zátišie, v ktorom budú môcť byť spätí s prírodou. Môžete v nej oddychovať, meditovať i načerpať nové sily.

zimne zahrady cena

Záhrady na mieru

Vytvoríme vám rozprávkové zimné záhrady podľa vašich predstáv.

Odborné poradenstvo

Máte otázky? Naši školení pracovníci vám radi pomôžu.

Rýchly servis

V prípade potreby vám poskytneme záručný a pozáručný servis.

Kvalitné materiály

Používame kvalitné hliníkové profily nemeckého pôvodu.

Používame overené značky hliníkových systémov

hlinikove profily aliplast

Aliplast je popredný výrobca hliníkových profilov pre stavebníctvo a architektúru v Európe. Zaoberá sa návrhom a distribúciou hliníkových profilov, príslušenstva poskytuje služby práškového lakovania a ohýbania.

hlinikove profily wicona

WICONA je súčasťou nórskej skupiny Hydro a dodáva inteligentné high-tech hliníkové profilové stavebné systémy pre medzinárodné stavebné projekty. Zaisťuje všestranný servis, čím podporuje kreativitu architektov a výrobcov.

hlinikove profily reynaers

Renaers Aluminium je  špecialistom vo vývoji moderných riešení pre hliníkové okná, dvere, fasády, posuvné systémy alebo zimné záhrady. Spoločnosť kladie dôraz na úsporu energie a šetrenie životného prostredia

Aké farby sú na výber?

  • Rámy zimných záhrad vám dokážeme dodať v ľubovoľnej farbe v lesklej i matnej úprave.
  • Želáte si rámy s kovovým vzhľadom? Zabezpečíme vám ich pomocou technológie Coatex, ktorá je o 65% odolnejšia voči poškriabaniu, než štandardné farby a zároveň vyžaduje polovičnú údržbu.
  • Hliníkové rámy zimných záhrad môžu technológiou Wood structure nadobudnúť hodnoverný drevený vzhľad.
Pozrieť celý vzorkovník

Profilové systémy pre presklené fasády

Referencie od spokojných klientov

Naše realizácie

Naša cenová ponuka

Želáte si preskliť vaše záhrady? Vyplňte formulár a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

    Priložte fotodokumentáciu (nepovinné)    Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Aldoors s r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám Viac informácií.