hlinikove okna na mieru

Moderné hliníkové okná musia spĺňať tepelno-izolačné, bezpečnostné a dizajnérske požiadavky. Aldoors vám také okná vyrobí aj namontuje. Naše okná v sebe nesú podpis kvality, overený rokmi používania.

Viac info
vchodove dvere

Vchodové dvere by mali byť obzvlášť pevné a samozrejme vkusné. Naše hliníkové vchodové dvere sa vyznačujú odolnosťou, spoľahlivosťou, výbornými izolačnými vlastnosťami a elegantným prevedením.

Viac info
posuvne dvere

Posuvné hliníkové dvere tvoria nádherné premostenie medzi interiérom a exteriérom. Hliníková konštrukcia je pevná, stabilná a umožňuje vytvoriť štíhle profily pre extra veľké sklenené plochy. Obývačka splynie s terasou či záhradou v jeden celok. Kancelária môže byť situovaná uprostred zasneženého rušného mesta .

Viac info
aldoors-budova

Hliníkové preskené fasády sú vhodným riešením pre každý typ budovy, ktorej chcete dodať moderný nádych. Fasádne systémy sa používajú na presvetlenie interiérov budov, ktoré pozitívne vplýva na psychiku i pohodlie používateľa.

Viac info
Zimna zahrada na mieru

Zimné záhrady prepájajú obytný priestor s prírodou. Sú estetickým prvkom, vytvárajú kyslík, príjemné miesto na relax a dávajú záhradkárom možnosť celoročne sa venovať svojmu obľúbenému hobby.

Viac info
slnolam

Chráňte svoj domov pred priamym slnečným žiarením. V ponuke Aldoors nájdete slnolamy, hliníkové pergoly, exteriérové rolety a žalúzie. Tieto tienidlá efektívne bránia prenikaniu priameho slnka do presklených priestorov, prispievajú k priaznivej klíme a umožnia vám príjemné chvíle strávené v interiéri či na terase.

Viac info
1170x499

Náš profesionálny tím ponúka kompletný servis a starostlivosť o všetky typy okien a okenných systémov, vchodových dverí a ich súčastí.

Viac info
hlinikove-dvere-prislusenstvo

K hliníkovým oknám a vchodovým dverám vám ponúkame aj príslušenstvo v podobe kvalitného hliníkového kovania. U nás nájdete široký výber madiel, kľučiek, roziet a štítkov prvotriednej kvality.

Viac info