hlinikove okna na mieru

Moderné hliníkové okná musia spĺňať tepelno-izolačné, bezpečnostné a dizajnérske požiadavky. Aldoors vám také okná vyrobí aj namontuje. Naše okná v sebe nesú podpis kvality, overený rokmi používania.

Viac info
zatahovacie dvere

Naše hliníkové dvere sú robustné, odolné a masívne. Vynikajú pevnosťou, spoľahlivosťou a kvalitným prevedením, dlhou životnosťou a reprezentatívnym vzhľadom.

Viac info
aldoors-budova

Hliníkové preskené fasády sú vhodným riešením pre každý typ budovy, ktorej chcete dodať moderný nádych. Fasádne systémy sa používajú na presvetlenie interiérov budov, ktoré pozitívne vplýva na psychiku i pohodlie používateľa.

Viac info
Zimna zahrada na mieru

Zimné záhrady prepájajú obytný priestor s prírodou. Sú estetickým prvkom, vytvárajú kyslík, príjemné miesto na relax a dávajú záhradkárom možnosť celoročne sa venovať svojmu obľúbenému hobby.

Viac info
slnolam

Chráňte svoj domov pred priamym slnečným žiarením. V ponuke Aldoors nájdete slnolamy, hliníkové pergoly, exteriérové rolety a žalúzie. Tieto tienidlá efektívne bránia prenikaniu priameho slnka do presklených priestorov, prispievajú k priaznivej klíme a umožnia vám príjemné chvíle strávené v interiéri či na terase.

Viac info
hlinikove-dvere-prislusenstvo

K hliníkovým oknám a vchodovým dverám vám ponúkame aj príslušenstvo v podobe kvalitného hliníkového kovania. U nás nájdete široký výber madiel, kľučiek, roziet a štítkov prvotriednej kvality.

Viac info