hlinikove okna na mieru

Moderné hliníkové okná musia spĺňať tepelno-izolačné, bezpečnostné a dizajnérske požiadavky. Aldoors vám také okná vyrobí aj namontuje. Naše okná v sebe nesú podpis kvality, overenou rokmi používania.

Viac info
zatahovacie dvere

Naše hliníkové dvere sú robustné, odolné a masívne. Vynikajú pevnosťou, spoľahlivosťou a kvalitným prevedením, dlhou životnosťou a reprezentatívnym vzhľadom.

Viac info
aldoors-budova

Hliníkové preskenné fasády sú vhodným riešením pre každý typ budovy, ktorej chcete dodať moderný nádych. Fasádne systémy sa používajú na presvetlenie interiérov budov, ktoré pozitívne vplýva na psychiku i pohodlie používateľa.

Viac info
Zimna zahrada na mieru

Zimné záhrady prepájajú obytný priestor s prírodou. Sú estetickým prvkom, vytvárajú kyslík, príjemné miesto na relax a dávajú záhradkárom možnosť celoročne sa venovať svoju obľúbenému hobby.

Viac info
slnolam

Aliquam fermentum felis lacus, in volutpat libero tristique in. Nulla vulputate ac urna et eleifend. Aenean ut augue a ante rutrum ornare id nec lacus. Quisque mi metus, rhoncus in tortor vitae, iaculis lacinia lorem.

Viac info
hlinikove-dvere-prislusenstvo

K hliníkovým oknám a vchodovým dverám vám ponúkame aj príslušenstvo v podobe kvalitného hliníkového kovania. U nás nájdete široký výber madiel, kľučiek, roziet a štítkov prvotriednej kvality.

Viac info