Prečo vchodové dvere od Aldoors?

Hliníkové vchodové dvere ocení každý, kto hľadá najvyššiu kvalitu. Sú odolné, vydržia desiatky rokov a ľahko sa udržujú. Hliníkové dvere sa vďaka širokej ponuke modelov a doplnkov ľahko prispôsobia modernej novostavbe i staršiemu domu. Vyberať môžete z rôznych designov od tradičnej klasiky až po originálny extravagantný štýl. Na tvorbe tohto radu sa podieľal tiež uznávaný a niekoľkokrát ocenený český designér MgA. Peter Novague.

Hliníkové vchodové dvere vynikajú kvalitou a perfektným prepracovaním aj tých najmenších detailov. Ich konečnú podobu si ľahko prispôsobíte podľa svojich predstáv. Vyberiete si nielen z mnohých farieb či imitácií dreva, ale aj z viac, ako 50 modelov. Originálny design umožňuje prekrytie rámu krídla. Pokiaľ túžite po niečom originálnom, vyberte si niektorý z modelov, ktorý bol navrhnutý uznávaným českým designérom MgA. Petrom Novague. Hliníkové dvere majú aj výborné tepelno-izolačné vlastnosti, vďaka ktorým využijete naše dvere aj v pasívnych domoch.

vchodove dvere

Pevnosť a odolnosť

Hlinikové vchodové dvere sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou.

Životnosť

Hliníkové dvere Aldoors sú overené časom. Nemusíte ich meniť desiatky rokov.

Originálny dizajn

Naše hliníkové vchodové dvere sú navrhnuté uznávaným českým dizajnérom.

Tepelno-izolačné vlastnosti

Výhodou hliníkových dverí Aldoors sú aj výborné tepelno-izolačné vlastnosti.

Aké farby sú na výber?

  • Vchodové hliníkové dvere vám ponúkame v akejkoľvek farbe lesklé i matné.
  • Veľmi obľúbeným typom sú dvere s kovovým dizajnom. Ten vieme docieliť pomocou technológie Coatex. Okrem hodnovernej kovovej farby je Coatex o 65% odolnejší voči poškriabaniu a menej náročný na údržbu než štandardné farby.
  • Želáte si drevené vchodové dvere? Máme k dispozícii technológiu Wood structure, pomocou ktorej budú aj hliníkové dvere na nerozoznanie od drevených.
Pozrieť celý vzorkovník

Naša ponuka hliníkových vchodových dverí

Doplnky k oknám

Sady madlo/kľučka

Dverné madlá štandard

Rozety, kľučky, štítky

Referencie od spokojných klientov

Naša cenová ponuka

Potrebujete nové dvere? Vyplňte formulár a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

    Priložte fotodokumentáciu (nepovinné)    Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Aldoors s r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám Viac informácií.