Prečo posuvné dvere od Aldoors?

Posuvné dvere od Aldoors sa perfektne hodia na premostenie vášho interiéru s exteriérom. Sú dizajnové, šetria miesto, umožňujú dostať do vnútorných priestorov viac denného svetla a zároveň ponúkajú nádherný výhľad. Naše hliníkové posuvné dvere vám umožnia stvárniť interiér v modernom štýle..

Naše hliníkové rámy sú štíhle a stabilné aj počas zhoršených poveternostných podmienok. Výborne tepelne izolované posuvné a posuvno-skladacie dvere z hliníka a plastu otvárajú nové priestory: zimná záhrada splynie s okolím. Výhodou hliníkových dverí sú ich izolačné vlastnosti, vďaka ktorým sa nemusíte obývať prenikaniu chladu dovnútra ani v zimnom období.

Posuvne dvere nadstavba domu Bratislava

Posuvné dvere na mieru

Ponúkame vám posuvné dvere na mieru pre akýkoľvek typ budovy.

Odborné poradenstvo

Máte otázky? Naši školení pracovníci vám radi pomôžu.

Rýchly servis

V prípade potreby vám poskytneme záručný a pozáručný servis.

Kvalitné materiály

Naše posuvné dvere sú vyrobené z hliníka nemeckého pôvodu.

Aké farby sú na výber?

  • Posuvné hliníkové dvere vám ponúkame v ľubovoľnej farbe v lesklej i matnej úprave.
  • Pomocou technológie Coatex dokážeme vašim dverám dodať nádherný hodnoverný kovový vzhľad. Coatex je navyše o 65% odolnejší voči poškriabaniu než štandardné farby a zároveň vyžaduje polovičnú údržbu.
  • Páčil by sa vám drevený vzhľad? Dokážeme vám ho zabezpečiť technológiou Wood structure. Rámy vašich dverí budú s touto úpravu na nerozoznanie od drevených.
Pozrieť celý vzorkovník

Aké profilové systémy používame

hlinikove profily monorail

Monorail

Model so zníženým prahom predstavujúci riešenie vylepšujúce dostu ...

Viac info
hlinikove profily Ultraglide

Ultraglide

Systém so zvýšenými tepelne izolačnými vlastnosťami určený na n ...

Viac info

Naše realizácie

Referencie od spokojných klientov

Používame overené značky hliníkových systémov

aliplast logo

Aliplast je popredný výrobca hliníkových systémov pre stavebníctvo v Európe. Zaoberá sa návrhom a distribúciou architektonických profilov, príslušenstva poskytuje služby práškového lakovania a ohýbania.

hlinikove profily wicona

WICONA je súčasťou nórskej skupiny Hydro a dodáva inteligentné high-tech hliníkové stavebné systémy pre medzinárodné stavebné projekty. Zaisťuje všestranný servis, čím podporuje kreativitu architektov a výrobcov.

hlinikove profily reynaers

Renaers Aluminium je európskym špecialistom vo vývoji inovatívnych riešení pre hliníkové okná, dvere, fasády, posuvné systémy alebo zimné záhrady. Spoločnosť kladie dôraz na úsporu energie a šetrenie životného prostredia

Naša cenová ponuka

Potrebujete nové dvere? Vyplňte formulár a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

    Priložte fotodokumentáciu (nepovinné)    Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Aldoors s r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám Viac informácií.